
Набір для прибирання Vileda UltraMax Box Швабра + відро з відтискачем
- В наявності
- Код: 155737
1 305 ₴
Набір для прибирання UltraMax Vileda складається зі швабри з насадкою з мікрофібри, розбірної ручки 120 см, овального відра та віджиму. Поєднання мікрофібри й абразивних ворсинок із поліестеру дає змогу видалити стійкі плями та бруд, зібрати дрібне сміття, а також надати блиск найделікатним покриттям і забезпечити чистоту Вашій підлозі.
З'єднувач, що обертається на 360°, на основі швабри дає можливість легко та якісно мити важкодоступні ділянки (під меблями, у кутах) без додаткових зусиль. Відро овальної форми обладнане металевою ручкою, носиком і виїмкою під руку для зручного виливання брудної води та знімною системою віджиму, що забезпечує оптимальний ступінь вологості для миття підлоги з дерев'яним або ламінованим покриттям.
Насадку можна прати в пральній машині за температури до 60 °C. Видаляє з підлоги до 99% мікробів тільки водою.
Додаткові характеристики
- Розмір відра — 37x28x28 см
- Робочий об'єм відра — 12 л
- Розмір насадки-мопа — 36x14 см
- Матеріал насадки-мопа — мікрофібра
- Ручка — складана три-секційна, 120 см
- Матеріал ручки — сталь
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Рамкова швабра |
| Основне призначення | Універсальне, Для підлоги |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Наявність механізму віджиму | Є |
| Тип ручки | телескопічна |
| Матеріал ручки | метал |
| Колір | Червоний |
| Комплектація відром | Є (з віджимом) |
| Виробник | Vileda |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 14 см |
| Ширина насадки | 36 см |
| Довжина ручки | 120 см |
| Об`єм відра | 12 л |
- Ціна: 1 305 ₴






