
Коропове Крісло для риболовлі, навантаження до 120 кг Mivardi "Chair Premium" Чехія
- В наявності
- Код: M-CHPRE
2 699 ₴
Коропове Крісло для риболовлі навантаження до 120 кг Mivardi "Chair Premium"
Зручне та легко транспортоване крісло для лову коропа зі стійкою рамою на чотирьох телескопічних ніжках. Постачається з м'яким матрацом, що забезпечує високий комфорт. Він покритий матеріалом B-POL600D, який на 100% стійкий до води та стирання. Цей стілець зручний у зберіганні та легкий.
Це Крісло призначене для навантаження до 120 кг!
Габаритні розміри:
Розмір сидіння (ширина x довжина) 49 x 40 см.
Розмір задньої частини (ширина х довжина) 49 х 54 см.
Розмір упакованого стільця 74 x 57 x 19 см.
Висота сидіння від землі (від-до) 32-46 см.
Міцність 140 кг
Вага 5,4 кг
Важливо! Продукція Mivardi є оригінальною та виробляється в Чехії!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 490 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Вага | 5.4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 2 699 ₴




