
Крісло Коропове для Риболовлі навантаження до 150 кг Mivardi Chair Feeder Master Чехія
- В наявності
- Код: M-CHFMA
5 750 ₴
Крісло Коропове для Риболовлі навантаження до 150 кг Mivardi Chair Feeder Master
Це інноваційне і багатофункціональне крісло з довгою спинкою та інноваційною системою тримачів для різних аксесуарів було розроблено Mivardi з нуля. Додаткові адаптери для аксесуарів можуть бути закріплені в 8 тримачах, розташованих навколо рами стільця. Чотири телескопічні ніжки оснащені великими негабаритними грязьовими ніжками. Протягом декількох секунд це крісло можна трансформувати в надпотужний візок з надувним колесом і двома зручними ручками. Чохол для захисту матраца і один адаптер для аксесуарів поставляються разом зі стільцем. Крісло / візок мають вантажопідйомність 150 кг
Дане Крісло призначене для навантаження до 150 кг! Комплект йде з колесом!
Що в комплекті?
- Крісло
- Колесо для перевезення
- Чохол для захисту матраца
- Адаптер для аксесуарів
Габаритні розміри:
- Розмір сидіння (ширина x довжина) - 53 x 55 див.
- Розмір задньої частини (ширина х довжина) - 53 х 63 див.
- Розмір упакованого стільця - 80 х 65 х 15 див.
- Висота сидіння від землі (від-до) - 35-50 див.
- Діаметр перехідника - 25 мм
- Міцність - 150 кг
- Вага - 7,2 кг
Важливо! Продукція Mivardi є оригінальною та виробляється в Чехії!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 530 мм |
| Глибина стільця | 550 мм |
| Вага | 7.2 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 5 750 ₴



