
Коропове Крісло для риболовлі навантаження до 160 кг Mivardi Chair Comfort Quattro Чехія
- В наявності
- Код: M-CHCOMQ
4 199 ₴
Коропове Крісло для риболовлі навантаження до 160 кг Mivardi Chair Comfort Quattro
Гарне, популярне крісло з матрацом унікальної форми та товстою м'якою подушкою з неопрену. Це крісло обладнане чотирма телескопічними ніжками,які забезпечені надійною системою фіксації, щоб вони не провалювалися в м'який ґрунт. Конструкція рами надзвичайно стійка, напрочуд легка та міцна (вантажність 160 кг). Крісло має механізм легкого нахилу після підіймання опор для рук.
Це Крісло призначене для навантаження до 160 кг!
Габаритні розміри:
Розмір сидіння (ширина x довжина) — 55 x 45 см.
Розмір задньої частини (ширина х довжина) — 55 х 71 см.
Розмір упакованого стільця — 93 х 65 х 15 см.
Висота сидіння від землі (від-до) — 37 - 56 см.
Міцність до 160 кг
Вага — 5.1 кг
Важливо! Продукція Mivardi є оригінальною та виробляється в Чехії!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Глибина стільця | 450 мм |
| Вага | 5.1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 4 199 ₴





