
Коропове Крісло для Риболовлі посилене до 175 кг Mivardi Chair Premium Quattro Чехія M-CHPREQ
- В наявності
- Код: M-CHPREQ
3 399 ₴
Коропове Крісло для Риболовлі посилене до 175 кг Mivardi Chair Premium Quattro
Компактна версія популярного крісла Comfort Quattro з надзвичайно міцним сталевим каркасом і вантажопідйомністю 175 кг Положення спинки можна відрегулювати, піднявши підлокітники і нахиливши спинку в бажане положення. Наматрацник виготовлений з міцного нейлону P-POL 600D, який легко прати. Крісло оснащене новими замками для ніг, ексклюзивно розробленими Mivardi. Важіль блокування можна активувати, наступивши на нього або просто натиснувши рукою. На кожній ніжці є якісна грязьова лапка.
Дане Крісло призначене для навантаження до 175 кг!
Переваги:
- Телескопічних ніжки
- Жорстка алюмінієва рама
- Витримує велике навантаження
- Високоякісна тканина
Габаритні розміри:
Розмір сидіння (ширина x довжина) - 53 x 45 див.
Розмір задньої частини (ширина x довжина) - 53 x 71 див.
Транспортний розмір - 87 x 63 x 11 див.
Міцність до 175 кг
Вага 6.3 кг
Важливо! Продукція Mivardi є оригінальною та виробляється в Чехії!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 175 кг |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Глибина стільця | 450 мм |
| Вага | 6.3 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 3 399 ₴









