
Коропове Крісло для риболовлі навантаження до 140 кг Mivardi Chair Comfort Feeder Чехія
- Немає в наявності
- Код: M-CHCOMF
4 699 ₴
Коропове Крісло для риболовлі навантаження до 140 кг Mivardi Chair Comfort Feeder
Спеціальне крісло, розроблене для максимального комфорту під час фідерної або матчевої риболовлі.Це ґрунтується на нашій надзвичайно популярній і дуже ефективній рамній конструкції, а спинку можна легко відрегулювати, якщо ви піднімете та перемістите підлокітники. Вертикально орієнтовані передні ніжки мають дуже поширений діаметр 25 мм і дають змогу прикріплювати різні тримачі й аксесуари, доступні на ринку. Високоякісний м'який на дотик матеріал робить матрац надзвичайно зручним для використання впродовж багатьох годин.
Габаритні розміри:
Розмір сидіння (ширина x довжина) — 56 x 50 см.
Розмір задньої частини (ширина х довжина) — 56 х 70 см.
Висота сидіння від землі (від-до) — 39 - 48 см.
Міцність до 140 кг
Транспортний розмір — 80 x 73 x 14 см.
Вага — 5,8 кг
Важливо! Продукція Mivardi є оригінальною та виробляється в Чехії!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Ширина стільця | 560 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Вага | 5.8 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 699 ₴






