
КРІСЛО КОРОПОВЕ ELEKTROSTATYK F8R З ПІДЛОКІТНИКАМИ І НАВАНТАЖЕННЯМ ДО 110 КГ
- Немає в наявності
- Код: F8R
2 200 ₴
+380 (93) 250-32-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло рибальське складне Elektrostatyk F8R - м'яке розкладне коропове крісло з підлокітниками від польського виробника M-Elektrostatyk призначене для риболовлі, відпочинку на природі чи на дачі, відрізняється підвищеною комфортністю, невеликою вагою і компактними розмірами в зібраному вигляді. Крісло для коропової риболовлі виконано з водонепроникного матеріалу зеленого кольору, має просту конструкцію з м'яким сидінням і спинкою на міцній сталевій рамі, дуже швидко складається і розкладається. Розкладне коропове крісло має регульовані ніжки з стійкою основою на кожній з них, що дає можливість встановити його практично на будь-якій поверхні і виставити необхідну висоту крісла, а зручні підлокітники створюють додатковий комфорт і справжній відпочинок для кожного рибалки, туриста або просто відпочиваючого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Elektrostatyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Висота сидіння стільця | 370 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 2 200 ₴


