
Крісло коропове рибальське M-Elektrostatyk F5R з підлокітниками, навантаження 110 кг.
- Немає в наявності
- Код: F5R
2 500 ₴
+380 (93) 250-32-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло F5R - флагманська модель Elektrostatyk, риболовне складне м'яке крісло-трансформер з усіма зручностями, а саме - з повним регулюванням всіх позицій, що дозволило трансформувати рибальське крісло в карпове ліжко. Крісло коропове Elektrostatyk F5R з підлокітниками і регульованою спинкою (до 110 кг) має м'який каркас, зручні підлокітники з гумовим покриттям, регульовані ніжки і спинку, завдяки чому забезпечується комфортний відпочинок і зручне положення. Кожну ніжку можна відрегулювати індивідуально, що робить крісло придатним для використання на нерівній або похилій поверхні. Ніжки мають широку основу, що не дозволяє стільця зануритися у вологу або м'яку землю.
- Ширина: 50 см
- Глибина сидіння: 48 см
- Висота спинки: 60 см
- Висота сидіння: 33-46 см
- Максимальне навантаження: 110 кг
- Вага:7 кг
- Розміри в складеному вигляді: 58 х 20 х 80 см
- Матеріал каркаса: сталь
- Матеріал обшивки: поліестер з теплоізолюючим
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Elektrostatyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 600 мм |
| Вага | 7 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 2 500 ₴






