
Фідерне Складне Крісло для риболовлі до 140 кг з чохлом M-Elektrostatyk Quantum Cuzo Coyote Green
- Немає в наявності
- Код: Cuzo Quantum Green
6 200 ₴
Фідерне крісло M-Elektrostatyk CUZO був розроблений для вимогливих рибалок, які цінують комфорт при тривалому використанні. Його каркас виготовлений із алюмінієвих профілів, завдяки чому вага становить 8,20 кг. Система незалежних вертикальних ніжок діаметром 36 мм допомагає зберігати стійкість при більш високих навантаженнях. Крім того, встановлений спиртовий рівень, що дозволяє правильно розташувати крісло. Матрац виготовлений із найякісніших, надзвичайно міцних матеріалів, що забезпечують комфорт під час використання.
Загалом виходить компактне та просте у використанні сидіння для риболовлі. Надзвичайним полегшенням є те, що крісло продається разом із чохлом, що полегшує його транспортування. Додатковою перевагою є можливість кріплення ременя для перенесення безпосередньо до крісла. Все це зроблено з міцної поліефірної тканини, яка знизу посилена водонепроникною гумою.
Габаритні розміри:
Глибина – 48 см
Ширина – 46 см
Висота до сидіння – 80 см
Висота спинки – 63 см
Розміри після складання - 83х62х25 см
Вага – 8.2 кг
Максимальне навантаження – 140 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Elektrostatyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Висота сидіння стільця | 630 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Вага | 8.2 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 6 200 ₴









