
Крісло коропове рибальське Elektrostatyk FK6 посилене, навантаження 150кг
- Немає в наявності
- Код: FK6
3 300 ₴
Крісло FK6 - це крісло для туристів та риболовлі, яке було створено для вимогливих користувачів, які цінують високий комфорт та зручність. Крісло відрізняється новою посиленою конструкцією, широким, дуже зручним сидінням і високою спинкою, що регулюється, в положенні лежачи.
Кожна нога регулюється окремо, що дозволяє їй розподілятися по нерівній поверхні, з широкими ногами, щоб запобігти її падінню на м'якій землі. Крісло також оснащене системою кріплення підніжки, дуже зручними підлокітниками, покритими міцною, приємною на дотик піною. Матрац виготовлений з високоякісного деревостійкого матеріалу, додатково потовщеного піною 3 см.
Він також має зручний потовщений піною підголівник, оброблений зеленим, приємним на дотик флісом. Всі ці зміни та переваги створюють ідеальне крісло для довгих рибальських сесій.
Технічні параметри
- Глибина - 50см
- Ширина - 50см
- Висота спини - 70см
- Висота до сидіння - 47см
- Вага - 8,8кг
- Товщина підголівника - 60см
- Максимальна вага - 150кг
- Складені розміри - 70х30х70 см
- Каркас - сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Elektrostatyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Висота сидіння стільця | 47 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 117 мм |
| Вага | 8.8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 3 300 ₴


