
Крісло Фідерне (Карпове) М-Elektrostatyk F3 CUZO, навантаження до 120 кг
- В наявності
- Код: F3 CUZO Green
5 999 ₴
5 199 ₴
-13%
+380 (93) 250-32-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло F3 CUZO було розроблене для лову з землі рибалок за методом Feeder Methood. Його рама побудована з алюмінієвих профілів, завдяки чому вага не перевищує 6,5 кг. Спинка має шарнір, який дає змогу змінювати кут нахилу. Що неабияк підвищує комфорт багатьох годин риболовлі. Основною перевагою цієї моделі є телескопічні ніжки діаметром 25 мм. Висота кожного з них регулюється окремо. Крім того, вони обладнані нарізною вставкою 3/8" x20BSF, яка дає змогу пригвинчувати додаткові аксесуари.
Характеристика:
- Глибина — 480 мм
- Ширина — 460 мм
- Висота спинки — 620 мм
- Висота сидіння — 250-650 мм
- Вага — 6.5 кг
- Допустиме навантаження - 120 кг
- Габаритні розміри — 700х250х800 мм
- Матеріал конструкції — Алюміній
- Матеріал тканини — Водонепроникний поліестер, наповнений піною
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Elektrostatyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Висота сидіння стільця | 620 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 5 199 ₴


