
Ліжко розкладачка на 6 ніжок до 120 кг Mivardi Bedchair CamoCODE Express 6
- Немає в наявності
- Код: M-BCHCCEX6
4 599 ₴
Ліжко розкладачка з подушкою на 6 ніжок до 120 кг Mivardi M-BCHCCEX6 Bedchair CamoCODE Express 6
Компактна та повністю плоска розкладачка із зручним та жорстким матрацом. Він пропонує чудову стійкість розкладачки з вісьмома ніжками в поєднанні з меншою вагою та простотою відкриття та складання. Все це за дуже цікавим ціновим рівнем при безкомпромісній якості виготовлення та матеріалів, що використовуються. Розкладачка оснащена ніжками, що самовисуваються, і грязьовими ніжками, що гойдаються. Передні та задні окремі ніжки оснащені автоматичним замком складання/розкладання. Відстань, що з'єднує деталі між основними секціями каркаса, дозволяє складати цю розкладачку з прикріпленим спальним мішком.
Переваги:
- Швидке складання та розбирання
- Зручна подушка для відпочинку
- Якісні матеріали
- 6 ніжок
Сумка для транспортування не є частиною упаковки, це окремий продукт.
Габаритні розміри:
- Загальна довжина – 202 см
- Ширина - 74 см
- Транспортний розмір - 73 х 73 х 25 см
- Висота сидячої частини від землі – 40 – 53 см см
- Розмір подушки - 65 х 32 см
- Вага – 8,5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Незнімний матрац |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2020 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 530 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 730 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 730 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 250 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Так |
- Ціна: 4 599 ₴








