
Ліжко розкладачка на 8 ніжок посилене до 160 кг Mivardi Bedchair CamoCODE Air8
- Немає в наявності
- Код: M-BCHCCA8
7 899 ₴
Ліжко розкладачка на 8 ніжок посилене до 160 кг Mivardi M-BCHCCA8 Bedchair CamoCODE Air8
Розкішне крісло-ліжко на восьми ніжках з подвійним матрацом. Усередині матраца міститься дуже міцний самонадувний матрац із клапаном, доступним зі зворотного боку подушки. Над надувним матрацом є набивка з порожнистого волокна, вкриті теплим і зручним флісовим покриттям унікального дизайну CamoCODE. Ця комбінація забезпечує безпрецедентний комфорт і теплоізоляцію. Це розкладне крісло на 100% плоске. Удосконалена система натягу в середній частині рами дає змогу збільшити загальну "жорсткість" матраца. Самовисувні ніжки управляються простим натисканням на фіксувальний важіль, і вони оснащені унікальними грязьовими ніжками Mivardi.
Переваги:
- Складна конструкція
- Ергономічний дизайн
- Розкладачка має 8 ніжок
- Набивання з щільного волокна
- Самонадувний матрац всередині
Габаритні розміри:
- Довжина - 220 см
- Ширина - 90 см
- Висота сидіння від землі (від-до) - 38-50 см
- Розмір подушки - 73 х 41 см
- Транспортний розмір - 80 x 96 x 36 см
- Вага - 13,2 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва труба |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Колір | Камуфляж |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 13.2 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 800 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 960 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 360 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Так |
- Ціна: 7 899 ₴








