
Намет посилений на 2-3 особи Mivardi "NEW DYNASTIA XL", 335x295x170
- Немає в наявності
- Код: M-BIVNDXL
18 000 ₴
+380 (93) 250-32-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет, виготовлений із надзвичайно стійкого матеріалу (M-Tec 410) з водонепроникністю 10 000 мм. Це розширена та інноваційна версія відзначеного нагородою намету року, який став бестселером у Чехії та Словаччині. Включення додаткових петель для штормових столів забезпечує ідеальну герметичність усіх боків намету. Довговічність і якість матеріалу можна впізнати з першого погляду, і його легко відрізнити від інших стандартних моделей на ринку. Цей продукт поставляється з 19-міліметровими посиленими ребрами, заснованими на класичній конструкції ковпака. Подовжений капюшон захищає вхідну зону від опадів і забезпечує просторове крильце. Усередині намету тринадцять петель для підвішування різних аксесуарів (три на задньому ребрі). Ширина може бути встановлена в трьох положеннях (з кроком 15 см). Максимальна висота становить 170 см. Переднє і заднє вікно було значно збільшено. Усі ремінці на липучках на вікнах мають подвійний розмір, щоб тримати їх закритими навіть у найгірших погодних умовах. Вентиляційна заслінка на дверях знижує вологість усередині намету. Великі блискавки Easy Grip на передніх дверях можуть освітлюватися хімічними лампочками. Є чотири застібки на липучці для кріплення вудилищ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 10000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 16.2 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 335 см |
| Ширина | 295 см |
| Висота | 170 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 115 см |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Висота в упаковці | 25 см |
- Ціна: 18 000 ₴









