
Термокружка рожева Thermos 350 мл
- В наявності
- Код: 130072
1 275 ₴
1 083,75 ₴
Термос Motion
Елегантний вакуумний термос Motion JNL розроблений для щоденного використання протягом усього року. Вся справа в мобільній чашці-термосі, яка поєднує в собі переваги класичного термоса і термокружки. Компактний розмір, невелика вага, водонепроникність, легке відкривання/закривання та вакуумна ізоляція роблять термос зручним для водіїв, батьків, спортсменів, мандрівників або людей, які живуть у русі. Мобільна термочашка приємно лежить в руці і легко поміщається в рюкзаку, дитячому візку або в підставці для напоїв в автомобілі.
Місткість - 350 мл!
Зберігає тепло: 10 годин, через 6 годин за температури вище 63°C
Залишається холодним: 12 годин, через 6 годин за температури нижче 11°C
Переваги:
- Ідеально підходить для: водіїв, туристів, спортсменів, мандрівників, батьків
- Відкривання і закривання термоса однією рукою - зручно для людей, що живуть у роз'їздах
- Пити прямо з ергономічного мундштука термоса - без чашки
- Призначений для повсякденного використання - зручно поміщається в руці або в автомобільному підстаканнику
- Корпус термопляшки виготовлено зі стійкої нержавіючої сталі
- Термос із подвійною ізоляцією-вакуумною стінкою - максимальна теплоізоляція
- Дуже легка і компактна конструкція, легко поміщається в рюкзак, дитячий візок або автомобільний підстаканник
- Широке горлечко 4 см - помістяться навіть кубики льоду
- Водонепроникна кришка, що загвинчується, з елегантним захистом
- Ущільнення і мундштук знімні та легко чистяться
- Повний асортимент запасних частин
Гарячі та холодні напої можна пити прямо з термоса - не наливаючи в чашку. Якщо напій гарячий, можна використовувати мундштук для охолодження напою, нахиливши термос і наливши невелику кількість рідини в простір мундштука.
Відкриття термоса однією рукою
Відкрити термос дуже просто і швидко. Ви можете відкрити термос однією рукою. Інструкція: 1 - відкрити засувку, 2 - натиснути на нижню частину кнопки, 3 - кришка термоса відкриється. Ви належно оціните можливість відкривати однією рукою скрізь, де потрібна хоча б одна вільна рука - в машині, в ліфті і т.д. Закрити термос можна, замикаючи кришку - знову зафіксувати її засувкою.
Габаритні розміри:
- Висота - 17 см
- Діаметр - 6,5 см (7,5 см із засувкою)
- Діаметр рота - 4 см
- Вага - 170 грам
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 350 мл |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Ручка | Немає |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Час збереження тепла | 10 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Колір | Рожевий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина з урахуванням ручки | 75 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Нижній діаметр | 65 мм |
| Верхній діаметр | 40 мм |
- Ціна: 1 083,75 ₴





