
Thermos Stainless King Flask, Midnight Blue, 0,47 мл
- В наявності
- Код: 170010
1 799 ₴
1 529,15 ₴
-15%
+380 (93) 250-32-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термоси з неіржавкої сталі з вакуумною ізоляцією для напоїв зі стильним дизайном. Корпус термоса виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі. Між стінками термоса є вакуумна ізоляція. Термос-контейнер герметизує ковпачок, який має форму, яка дає змогу напою постійно текти. Форма кришки забезпечує легке відкривання/закриття термоса. Зовнішня сторона чашки виготовлена з неіржавкої сталі, внутрішньої сторони міцного пластику. Система загалом забезпечує чудові ізоляційні властивості.
Цей термос призначений на об'єм 470 мл!
Зберігається в гарячому стані — 18 годин
Зберігає холод — 24 години
Переваги:
- Ідеально підходить як термос для кави або чаю
- Термостійка вакуумна ізоляція Thermos — максимальна теплоізоляція
- Корпус термоса виготовлений із міцної неіржавкої сталі
- Легке та компактне виготовлення
- Призначений для повсякденного використання
- Ковпачок є водонепроникним
- Просте обслуговування
Габаритні розміри:
- Об'єм — 470 мл
- Висота — 244 мм
- Діаметр — 77 мм
- Діаметр горловини — 35 мм
- Вага — 350 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.47 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Синій |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 18 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 244 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Вага | 350 г |
| Ширина горловини | 35 мм |
- Ціна: 1 529,15 ₴






