
Термос Thermos Ultimate Series Flask,лимонний-металічний, 750 ml
- В наявності
- Код: 1500B1
2 550 ₴
2 167,50 ₴
Thermos Mountain FFX - світовий лідер термосів для вулиці. Зараз ви не знайдете термосу з кращими параметрами. Термос розроблений з огляду на всі вимоги до гірських умов: легко відкривається і закривається, стійкий до пошкодження, має високі теплоізоляційні властивості, мала вага і компактність
Переваги:
- Дуже легка термобулка, яка ідеально підходить для гір та вуличних умов
- Подвійні стінки термоса з вакуумною ізоляцією - максимальна теплоізоляція
- Корпус термосу з міцної нержавіючої сталі
- Підвищена механічна витривалість завдяки гнучкому захисному диску і нижньому кришці
- Дуже легкий і компактний дизайн
- Нескінченні диски, ергономічна чашка і ковпачок витіснили легкі відкривання навіть у екстремальних умовах — у рукавичках
- Подвійна кришка для легкого відчинювання і плавного потоку напоїв
- Вузьке горло діаметром 3,6 см - висока термостійка
- Водонепроникна кришка
- З’ ємний ковпачок для легкої очищення
- Повний асортимент запасних частин
Термос розрахований на 750 мл!
Зберігати в гарячому стані: 30 годин, через 6 годин при температурі вище 75 ° C.
Зберігати у прохолодному місці: 32 години, через 6 годин нижче 9 ° C
Високі ізоляційні властивості
Термос дуже довго зберігає напої теплими - через 6 годин температура напою все ще вище 78 ° С (умови вимірювання: початкова температура напою 95 ° С, температура навколишнього середовища 20 ° С).
Нескользюча чашка-термос
Чашка термоса зроблена з двох матеріалів різної твердості, щоб вона не ковзала при відкритті термоса. Широке дно забезпечує високу опірність чашки і водночас забезпечує відповідний контроль над термізмом з рюкзака. Об' єм чашки збільшено у порівнянні з попередньою версією Thermos Mountain
Габаритні розміри:
- Висота - 260 мм
- Діаметр - 80 мм
- Діаметр горловини -36 мм
- Вага - 360 грамів (330 г без блоку носія і захисної кришки на дні)
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 30 годин |
| Час збереження холоду | 32 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 360 г |
| Ширина горловини | 36 мм |
- Ціна: 2 167,50 ₴





