
Складаний ніж OPINEL № 08 Colorama Dark Blue, з ремінцем
- В наявності
- Код: 002212
699 ₴
Простий в експлуатації та обслуговуванні ніж Opinel №08 допоможе вам легко розрізати практично будь-який матеріал. А завдяки складаній конструкції і наявності міцного ремінця, ви зможете носити його в кишені штанів, куртки або закріплюючи на спорядженні. Клинок цього ножа виконаний у формі Clip-point і має гладку заточку ріжучої кромки, завдяки чому він відмінно проколює і розрізає різні матеріали. Ніж має лезо довжиною 85 мм, виготовлене з модифікованої неіржавкої сталі Sandvik 12C27M, загартованої до жорсткості 57-58 HRC. Завдяки додаванню хрому шведська сталь стійка до корозії і не потребує спеціального догляду. 12С27М є чистим дрібнозернистим сплавом з високим вмістом вуглецю (мін. 0,40%), що вирізняється гарною стійкістю до стирання і задовільною утримувальною здатністю. Завдяки таким параметрам лезо довго залишається гострим, стійким до корозії і зносу, легко заточується.
Характеристики:
Виробник: OPINEL
Країна виробництва: Франція
Тип товару: складаний ніж
Довжина ножа загальна: 19,5 см
Довжина ножа в складеному стані: 11 см
Довжина леза: 8,5 см
Товщина леза: 2,2 мм
Матеріал леза: модифікована нержавіюча сталь Sandvik 12C27M модифікована нержавіюча сталь Sandvik 12C27M
Твердість сталі: 57-58 HRC
Матеріал рукояті: дерево
Тип замка: Virobloc
Вага: 45 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opinel |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина ножа | 19.5 мм |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Вага ножа | 45 г |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.5 мм |
| Товщина леза | 2.2 мм |
- Ціна: 699 ₴



