
Mivardi сумка для транспортування крісла Comfort/Comfort Quattro M-TBC
- В наявності
- Код: M-TBC
949 ₴
+380 (93) 250-32-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцна та водонепроникна сумка для транспортування, виготовлена з M-POL600D. Вона призначена для крісел Comfort / Comfort Quattro та моделей F8R і F5R від фірми Elektrostatyk, оснащена ручками для транспортування та плечовим ременем.
Розміри: 96 x 65 x15 cm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 96 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 65 см |
- Ціна: 949 ₴
