
Дорожня сумка велика 180л, 40×50×90 см, водонепроникна ( матеріал Oxford), з ручками, з кишенями, легка, чорна. Trizand 23639
- В наявності
- Код: Trizand 23639
1 249 ₴
1 099 ₴


Дорожня сумка велика 180 л, 40×50×90 см, водонепроникна ( матеріал Oxford), з ручками, з кишенями, легка, чорна. Trizand 23639
Велика та містка дорожня сумка ідеально підходить для далеких поїздок, подорожей, переїздів або транспортування габаритних речей. Об’єм 180 літрів дозволяє взяти все необхідне в одну сумку.
Переваги:-
Надвелика місткість — 180 л
-
Водонепроникний матеріал Oxford
-
Легка, але міцна конструкція
-
Посилені шви та надійні блискавки
-
Велике основне відділення
-
Додаткова передня кишеня на блискавці
-
Дві бокові сітчасті кишені
-
Регульований плечовий ремінь з м’якою накладкою
-
Зручні ручки для перенесення

-
Тип: дорожня сумка
-
Матеріал: тканина Oxford, поліестер, PP, метал
-
Колір: чорний
-
Водонепроникність: так
-
Об’єм: 180 л
-
Довжина плечового ременя: 74–130 см
-
Розміри (Д×Ш×В): 40 × 50 × 90 см
-
Вага: 1,15 кг
-
Вага в упаковці: 1,2 кг
-
дорожня сумка
-
плечовий ремінь
-
Практична, надійна та зручна дорожня сумка — відмінний вибір для подорожей, спорту, відряджень та перевезення багажу.










| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRIZAND |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Матеріал | Поліестер |
| Розміри | |
| Об`єм | 180 л |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 90 см |
| Вага | 1.2 кг |
- Ціна: 1 099 ₴









