
Термо рюкзак сумка для їжі та напоїв, водонепроникний, 26 л, Oxford, 43 × 32 × 20 см, чорний. Trizand 21070
- В наявності
- Код: Trizand 21070
899 ₴
749 ₴


Термо рюкзак сумка для їжі та напоїв, водонепроникний, 26 л, Oxford, 43 × 32 × 20 см, чорний. Trizand 21070
Зберігає температуру та герметичний
Рюкзак TRIZAND підтримує тепло або холод їжі та напоїв, ідеальний для подорожей, пікніків, походів на море чи в гори. Герметична конструкція дозволяє безпечно переносити кубики льоду – нічого не протече.
Просторий та функціональний
Один великий відсік та додаткові кишені для упаковки їжі, столових приборів та аксесуарів. Кришка з внутрішніми й зовнішніми кишенями, а також бічні та передні кишені додають зручності.
Водонепроникний та стійкий до погодних умов
Ідеально підходить для дощу та снігу, не боїться вологи.
Зручність і комфорт у використанні
Регульовані та м’яко ущільнені лямки забезпечують комфортну посадку. На плечовому ремені є відкривач для пляшок. Легкий, компактний та зручний для перенесення.

Характеристики TRIZAND:
-
Об’єм: 26 л
-
Розміри: 43 × 32 × 20 см
-
Вага: 0,5 кг (0,6 кг у пакуванні)
-
Матеріали: 300D Oxford, поліестер, PEVA, нейлон, PP, залізо
-
Водонепроникний
-
Бренд: TRIZAND
-
Колір: чорний
Комплектація:
-
Термальний рюкзак
-
Коричнева транспортна коробка
Ідеальний для подорожей, пікніків та щоденного використання – тримайте їжу та напої свіжими та захищеними будь-де!
















| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRIZAND |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 26 л |
| Вага | 500 г |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Oxford |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Розміри | |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 20 см |
- Ціна: 749 ₴









