
Мультитул багатофункціональний мультиінструмент 17 в 1 з чохлом, компактний і практичний. Trizand 21636
- В наявності
- Код: Trizand 21636
799 ₴
699 ₴


Мультитул багатофункціональний мультиінструмент 17 в 1 з чохлом, компактний і практичний. Trizand 21636
Компактний і універсальний мультитул для дому, роботи та активного відпочинку. Ідеальний для походів, риболовлі, кемпінгу, велосипедних прогулянок або роботи в саду – завжди під рукою 17 інструментів у одному компактному пристрої.
Переваги:-
17 функцій в одному мультитулі – сокира, фіксовані пасатижі, напилок, знімач луски, плоска та хрестова викрутки, шестигранний ключ, гарпун, відкривачка для пляшок, пилочка по дереву, кишеньковий ніж, молоток, кусачки, плоскогубці, щипці, бампер і замок
-
Блокування ручки та захист леза – безпека під час використання
-
Чохол із петлею для ременя – можна прикріпити до рюкзака або пояса
-
Компактні розміри – всього 17,5 см у довжину, вага 376 г
-
Міцні матеріали – нержавіюча сталь, алюміній та нейлон
-
Завжди під рукою – зручно брати в подорожі, на роботу чи у похід

Характеристики:
-
Колір: чорний
-
Матеріал: нержавіюча сталь, алюміній, нейлон
-
Розміри: 9,2 × 17,5 × 3,5 см
-
Вага: 376 г
-
Вага в упаковці: 422 г
-
Мультитул 17 в 1
-
Чохол / кейс
Ідеально підходить для дому, подорожей, кемпінгу та активного відпочинку – компактно, надійно та завжди під рукою.










| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRIZAND |
| Країна виробник | Польща |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Пасатижі, Молоток, Сокира, Викрутка |
| Кількість інструментів | 17 шт. |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Висота | 9 мм |
| Вага | 376 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 699 ₴









