
Елегантна чорна шкатулка органайзер для прикрас, коштовностей, на замку, багато відділень. Soulima 22262
- В наявності
- Код: Soulima 22262
999 ₴
849 ₴


Елегантна чорна шкатулка органайзер для прикрас, коштовностей, на замку, багато відділень. Soulima 22262
Містка та стильна шкатулка SOULIMA допоможе ефективно організувати всі ваші прикраси: каблучки, сережки, браслети, намиста та годинники. Завдяки різним відділенням та кишеням ви швидко знайдете потрібну прикрасу та зручно її зберігатимете.
Шкатулка виконана в елегантному дизайні з чорної замші та має сріблясті декоративні елементи, що додають стильності та естетики. Вона ідеально впишеться у будь-який інтер’єр — спальню, комод, туалетний столик або дитячу кімнату.
Переваги
-
Елегантний дизайн — чорна замша з декоративними сріблястими елементами
-
Містка — вміщає численні прикраси
-
Замок з ключем — безпека ваших цінностей
-
Захист від пошкоджень — міцні матеріали, що оберігають прикраси від ударів, пилу та тиску
-
Різноманітні відділення для каблучок, сережок, браслетів, підвісок, годинників
-
Портативна та зручно розташовується у будь-якому інтер’єрі

Характеристики
-
Матеріал: замша, MDF-плита, нетканий матеріал, папір, картон, пінопласт, нейлон, металеві елементи
-
Колір: чорний
-
8 гачків для ланцюжків
-
15 місць для каблучок
-
6 вузьких відділень
-
1 кишеня з еластичною стрічкою
-
18 місць для гвоздик-сережок
-
9 відділень для підвісок
-
6 великих відділень
-
18 відділень у шухляді
-
1 довге відділення для годинників
-
Розміри (Д × Ш × В): 11,5 × 24,5 × 17,5 см
-
Вага: 0,932 кг
-
Вага в упаковці: 1,056 кг
-
Бренд: SOULIMA
Комплектація
-
Шкатулка
-
Ключ
Ідеальна для організації та безпечного зберігання ювелірних прикрас вдома або в дорозі. Підходить для подарунку.











| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soulima |
| Країна виробник | Польща |
| Форма | Прямокутна |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість мелодій | 0 |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 115 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Вага | 930 г |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Велюр |
| Матеріал | Картон |
- Ціна: 849 ₴









