
Набір для прибирання Vileda Ultramax Turbo XL 2 in 1 Швабра + відро з віджиманням
- В наявності
- Код: 163427
2 200 ₴
+380 (93) 250-32-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для прибирання швабра+відро VILEDA Ultramax Turbo XL 2 in 1
- Плоска швабра XL оснащена спеціальною серветкою шириною 42 см. Завдяки цьому ви можете прибирати швидше.
- 2 види мікроволокон Vileda. Білі волокна вставки для швабри ULTRAMAT забезпечують чистоту без розводів і подряпин навіть на найделікатніших поверхнях. Червоні волокна справляються зі стійким брудом і частинками без необхідності миючих засобів.
- Чиста підлога - сухі руки. Набір Ultamat оснащений ефективною системою зливу. Чим довше механізм знаходиться в русі, тим більше води буде злито. Правильно профільований екран забезпечує легке нанесення вкладиша і дозволяє отримати необхідну вологість швабри. Поворотний механізм довговічний і зручний у використанні.
- Розумно досягає важкодоступних місць. Плоска швабра Ultramat легко чистить в кутах і в важкодоступних місцях. Рухома головка поворотною швабри дозволяє легко маневрувати навіть під меблями.
- Не один раз, не двічі - але багато разів. Кришка ротаційної швабри Ultramat кріпиться за допомогою затискачів, що полегшує її зняття і заміну. Вкладиш можна багаторазово прати в автоматичній пральній машині при максимальній температурі 60 градусів.
Розміри ковша: 49 см (довжина з педаллю) х 29 см (ширина) х 31,5 см (висота);
Довжина телескопічної штанги разом зі стопою і вкладишем 133 см - розкладена, 66 см - складена;
Розміри стопи: 42 см х 10 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Рамкова швабра |
| Основне призначення | Універсальне, Для підлоги |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Наявність механізму віджиму | Є |
| Тип ручки | телескопічна |
| Матеріал ручки | метал |
| Колір | Сірий |
| Комплектація відром | Є (з віджимом) |
| Виробник | Vileda |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 42 см |
| Ширина насадки | 14 см |
| Висота насадки | 2 см |
| Довжина ручки | 133 см |
- Ціна: 2 200 ₴






