
Коропове Крісло для Риболовлі посилене до 160 кг Mivardi Chair CamoCODE Quattro Чехія
- В наявності
- Код: M-CHCCQ
4 299 ₴
Коропове Крісло для риболовлі посилене до 160 кг Mivardi Chair CamoCODE Quattro
Розкішна версія нашого самого продаваного крісла Comfort Quattro з ультра-зручним матрацом з флісу в сучасному дизайні CamoCODE. Використовується популярна і повністю надійна система складання спинки при підйомі підлокітників. Він побудований на надзвичайно легкою і жорсткої алюмінієвій рамі з вантажопідйомністю до 160 кг. Крісло має нові розроблені грязьові ніжки і нові замки для ніг в унікальному дизайні Mivardi. Чотири самораскрывающиеся телескопічні ніжки легко управляються коротким натисканням на важіль перемикання.
Дане Крісло призначене для навантаження до 160 кг!
Габаритні розміри:
Розмір сидіння (ширина x довжина) - 55 x 45 див.
Розмір задньої частини (ширина х довжина) - 55 х 71 див.
Висота сидіння від землі (від-до) - 37-55 див.
Міцність до 160 кг
Вага - 5,43 кг
Важливо! Продукція Mivardi є оригінальною та виробляється в Чехії!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Глибина стільця | 450 мм |
| Вага | 5.43 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 4 299 ₴








