
Коропове Крісло для риболовлі посилене до 130 кг Mivardi Chair CamoCODE Arm Чехія
- В наявності
- Код: M-CHCCA
5 199 ₴
Коропове Крісло для риболовлі посилене до 130 кг Mivardi Chair CamoCODE Arm
Унікальний дизайн і надзвичайно легкий стілець, зроблений із використанням нашої нової надлегкої рами. Постачається зі зручним і товстим м'яким матрацом із цифровим камуфляжним дизайном. Міцні підлокітники з неопреновими рукавами збільшують загальну міцність крісла й дуже зручні. З повністю регульованою спинкою, замками верхнього рівня на висувних ніжках і великими брудовими ніжками в поєднанні з напрочуд низькою вагою й компактними транспортними розмірами це дійсно зручне крісло для довгого сидіння.
Це Крісло призначене для навантаження до 130 кг!
Габаритні розміри:
Розмір сидіння (ширина x довжина) — 54 x 48 см.
Розмір задньої частини (ширина х довжина) — 54 х 59 см.
Висота сидіння від землі (від-до) — 36-47 см.
Транспортний розмір — 70 х 60 х 19 см.
Міцність до 130 кг
Вага — 4,2 кг
Важливо! Продукція Mivardi є оригінальною та виробляється в Чехії!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 540 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 5 199 ₴







