
Коропове Крісло M-Elektrostatyk FK5 з підлокітниками, навантаження до 150 кг
- Немає в наявності
- Код: FK5
3 300 ₴
Крісло коропове складене з підлокітниками Elektrostatyk FK5 - популярний коропове крісло-розкладачка від польського виробника Електростатик призначене для зручності та комфорту на риболовлі, а також для відпочинку на природі. Каркас крісла виконаний з високоякісної профільованої сталі, сидіння і спинка з подвійного комбінованого водостійкого нейлону 600D темно-зеленого кольору з м'яким з теплоізоляційним наповнювачем всередині. Матеріал дуже практичний у догляді: високоміцний і вологостійкий він не вигоряє на сонці і легко чистяться від забруднень. Комфортний і практичний коропове крісло для риболовлі обладнана регульованими ніжками і спинкою, має зручні підлокітники і м'який підголівник обтягнутий флісом, а також і змінну підставку для вудки.
Рибальське крісло оснащене системою кріплення підставки для ніг і стійкими складними подпятками на кожній ніжці крісла, що дозволяє комфортно розташуватися в будь-якій обраній місцевості. Регулювання висоти кожної ніжки окремо дає можливість добре встановити крісло навіть на нерівній поверхні. Регульований кут нахилу спинки на 180 градусів дозволяє трансформувати крісло в розкладачку, завдяки можливості установки підставки для ніг (опція, в комплект не входить і продається окремо). За рахунок цього, Ви одночасно отримуєте зручний рибальське крісло і хороше карпове ліжко.
Надійне, міцне і функціональне рибальське крісло з усіма зручностями здатне витримати людину вагою до 150 кг, при цьому в складеному вигляді не займає багато місця, має невелику вагу і компактну конструкцію, що дуже зручно при транспортуванні.
Крісло також оснащене системою кріплення для ніг, дуже зручними підлокітниками, вкритими міцною, приємною на дотик піною. Як і в інших моделях, матрац був виготовлений з високоякісного деревно-стійкого матеріалу, але він також отримав зручний підголовник, потовщений піною, обробленою чорним, приємним на дотик флісом.Всі ці зміни і переваги створюють ідеальне крісло для довгих риболовних сесій.
Рыболовное кресло оснащено системой крепления подставки для ног и устойчивыми складными подпятками на каждой ножке кресла, что позволяет комфортно расположиться в любой выбранной местности. Регулировка высоты каждой ножки отдельно дает возможность хорошо установить кресло даже на неровной поверхности. Регулируемый угол наклона спинки на 180 градусов позволяет трансформировать кресло в раскладушку, благодаря возможности установки подставки для ног (опция, в комплект не входит и продается отдельно). За счет этого, Вы одновременно получаете удобное рыболовное кресло и хорошую карповую кровать.
Надежное, прочное и функциональное рыболовное кресло со всеми удобствами способно выдержать человека весом до 150 кг, при этом в сложенном виде не занимает много места, имеет небольшой вес и компактную конструкцию, что очень удобно при транспортировке.
Кресло также оснащено системой крепления для ног, очень удобными подлокотниками, покрытыми прочной, приятной на ощупь пеной. Как и в других моделях, матрас был изготовлен из высококачественного древесно-устойчивого материала, но он также получил удобный подголовник, утолщенный пеной, отделанной черным, приятным на ощупь флисом.Все эти изменения и преимущества создают идеальное кресло для долгих рыболовных сессий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Elektrostatyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Глибина стільця | 550 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 700 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 3 300 ₴






