
Столик рибальський Elektrostatyk ST5 складний з регульованими ніжками
- В наявності
- Код: столик ST5 NEW
1 949 ₴
1 599 ₴
-18%
+380 (93) 250-32-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл ST5 - це туристичний і рибальський стіл. Має 4 окремо регульовані ніжки, завдяки яким стіл можна ставити на нерівну поверхню. Стільниця виготовлена з водонепроникного і атмосферостійкого матеріалу. Стіл зручний і практичний не тільки для риболовлі, але і в якості похідного спорядження.
Технічні параметри
Довжина - 60 см, Ширина - 40 см Висота - 39-59 см Маса - 2 кг Максимальна вага - 20 кг Розміри в складеному вигляді - 700 х 100 х 830 мм Каркас - сталевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Elektrostatyk |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 390 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 1 599 ₴





