
Термокилимок самонадувний Mil-Tec olive 185х50см
- В наявності
- Код: 14420001
1 500 ₴
+380 (93) 250-32-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок Mil-Tec із самонадувним клапаном. Виготовлений із міцного матеріалу та м'якого піноматеріалу, він підвищує комфорт відпочинку в наметі та в польових умовах. Особливо в місцях з нерівною поверхнею килимок, що самонадувається, працює набагато краще, ніж звичайний спальний каремат. Крім того, він відмінно ізолює від холоду та вологи.
Згорнутий килимок не займає багато місця в експедиційному спорядженні, чохол полегшує транспортування та зберігання.
- Виробник - Mil-Tec
- Зовнішній матеріал: 100% нейлон
- Наповнення: пінополіуретан
- Насосно-зливальний клапан
- Компресійні ремені
- Розміри після складання: 55 х 13 х 11 см.
- Розміри: 185 х 50 х 3 см
- Вага: 1030 г
- Колір - Olive
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Матеріал | Нейлон |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 50 см |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Зелений |
| Вага | 1030 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴





