
Ліжко розкладачка на 8 ніжок посилена до 160 кг Mivardi Bedchair CamoCODE Flat8
- В наявності
- Код: M-BCHCC8
7 899 ₴
+380 (93) 250-32-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко розкладачка на 8 ніжок посилена до 160 кг Mivardi M-BCHCC8 Bedchair CamoCODE Flat8
Дуже легке і повністю плоске крісло в дизайні цифрового камуфляжу. Товстий матрац з флісовим покриттям забезпечує дійсно високий комфорт. Жорсткість регулюється удосконаленою системою натягу в середній частині і додатковими регульованими ременями натягу. Перевага - велика максимальна довжина регульованих ніжок з великими грязьовими ніжками.
Переваги:
- Алюмінієва рама
- Плоский профіль
- М'яка подушка
- Флісовий матрац
- Великі петлі дозволяють зберігати спальний мішок всередині ліжка під час транспортування
- Система автоматичного регулювання ніжок
- Шарнірні опори
Габаритні розміри:
- Довжина - 210 см
- Ширина - 86 см
- Висота сидіння від землі - 27-42 см
- Міцність до 160 кг
- Транспортний розмір - 87 x 80 x 30 см
- Вага - 9.54 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва труба |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Колір | Камуфляж |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 9.54 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 870 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 800 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 300 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Так |
- Ціна: 7 899 ₴









