
Термос Thermos Ultimate Series Flask лимонний металевий із подвійною кришкою 500 мл
- В наявності
- Код: 150072
2 325 ₴
1 976,25 ₴
-15%
+380 (93) 250-32-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос Thermos Ultimate Series Flask спочатку розроблений американським виробником як модель для екстремальних умов. Але в багатьох його можна побачити в постійному побуті через додаткові зручність і переваги. Якщо ви не уявляєте свого життя без тривалих туристичних походів, вилазок у гори, відчуття швидкості на велосипеді, мотоциклі або сноуборді, тоді ця термопосуда створена для вас.
Цей термос призначений на об'єм 500 мл!
Зберігає тепло — 24 години
Зберігає холод — 24 години
Переваги:
- Винятково легка термальна пляшка ідеально підходить для гір та зовнішніх умов.
- Термостійка вакуумна ізоляція Thermos — максимальна теплоізоляція.
- Корпус термоса виготовлений зі стійкої неіржавкої сталі.
- Підвищена механічна міцність завдяки еластичному захисному диску та нижній кришці.
- Дуже легке і компактне виготовлення .
- Нековзний диск, ергономічна чашка та ковпачок забезпечують легке відкривання навіть в екстремальних умовах - в рукавичках.
- Подвійна кришка для легкого відкривання та гладкого потоку напоїв.
- Вузький вихід із діаметром 3,6 см висока термостійкість .
Габаритні розміри:
- Об'єм — 500 мл
- Висота — 235 мм
- Діаметр — 70 мм
- Діаметр горловини — 36 мм
- Вага — 280 грамів (260 грамів без протиковзного диска та захисної кришки знизу)
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 235 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 280 г |
| Ширина горловини | 36 мм |
- Ціна: 1 976,25 ₴






