
Термос Thermos Active Light & Compact Vacuum Insulated Stainless Steel Flask 0,75 мл Dark Blue
- В наявності
- Код: 150056
1 875 ₴
1 593,75 ₴
Термос-колба, створена завдяки багаторічному досвіду компанії Thermos®, яка вперше застосувала вакуумну техніку в комерційних цілях ще в 1904 році. Ідеально підходить для роботи, подорожей та спорту. Завдяки технології високого вакууму і спеціальної конструкції він зберігає тепло до 18 годин і холод до 24 годин. Виготовлений за технологією сталевої вакуумної вставки Thermax®. Спеціально розроблена кришка дозволяє легко наливати навіть у рукавичках. Термос подбав про найменші деталі, завдяки яким ви можете відкривати й закривати термос невеликим рухом.
Цей Термос призначений на об'єм 750 мл!
Зберігати в гарячому стані: 24 години, через 6 годин при температурі вище 75°C
Зберігати у прохолодному місці: 24 години, через 6 годин нижче 9°C
Обережно! Не рекомендуємо мити Термос у посудомийній машині. Це може порушити герметичність конструкції та виріб може втратити свої заявлені властивості.
Переваги:
- Термальна пляшка ідеально підходить для гір та активного відпочинку
- Термостійка вакуумна ізоляція Thermos - максимальна теплоізоляція
- Тепловий корпус з міцної нержавіючої сталі
- Спеціальна конструкція кріплення для швидкого відкриття / закриття
- Вузький діаметр горла 3,6 см - Висока термостійкість
- Водонепроникна кришка
- З'єднана кришка для легкої очищення
Габаритні розміри:
- Висота - 285 мм
- Діаметр – 78 мм
- Діаметр горловини – 36 мм
- Вага – 680 грам
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Синій |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Глибина | 78 мм |
| Вага | 680 г |
| Ширина горловини | 36 мм |
- Ціна: 1 593,75 ₴





