
Термос Thermos Ultimate Series Flask Charcoal із подвійною кришкою 900 мл
- В наявності
- Код: 150061
2 625 ₴
2 231,25 ₴
Серія оригінальних термосів THERMOS Ultimate було розроблено для використання в складних гірських умовах. Особливу увагу приділяли малій вазі, надійності, легкості відкривання, чудовому тепловим параметрам і стійкості до пошкоджень. Важливим також є те, що це чудовий продукт, який, окрім відмінних теплових параметрів, тішить користувача своїм зовнішнім виглядом і може стати чудовим подарунком для всіх любителів часу на природі.
Цей термос призначений на об'єм 900 мл!
Зберігає тепло — 36 годин, через 6 годин при температурі вище 75°C.
Зберігає холод — 40 годин, через 6 годин нижче 9°C
Переваги:
- Винятково легка термальна пляшка ідеально підходить для гір та зовнішніх умов.
- Термостійка вакуумна ізоляція Thermos — максимальна теплоізоляція.
- Корпус термоса виготовлений зі стійкої неіржавкої сталі.
- Підвищена механічна міцність завдяки еластичному захисному диску та нижній кришці.
- Дуже легке і компактне виготовлення .
- Нековзний диск, ергономічна чашка та ковпачок забезпечують легке відкривання навіть в екстремальних умовах - в рукавичках.
- Подвійна кришка для легкого відкривання та гладкого потоку напоїв.
- Вузький вихід із діаметром 3,6 см висока термостійкість .
Чашка термоса виготовлена із двох матеріалів різної твердості, щоб вона не ковзала при відкритті термоса. Широке дно забезпечує високу стійкість чашки і в той же час гарантує зручне захоплення при витягуванні термоса з рюкзака. Об'єм чашки збільшений порівняно з попередньою версією Thermos Mountain
Подвійна кришка термоса
Подвійна кришка була створена для полегшення відкривання та закривання термоса. Внутрішня частина гайки забезпечена подвійним різьбленням більшої довжини. Завдяки такому рішенню достатньо повернути внутрішню частину гайки на півоберта і можна заливати (стандартні гайки потрібно повністю провернути).
Кришка також забезпечує плавний потік напою та проста у догляді.
Габаритні розміри:
- Об'єм — 900 мл
- Висота — 300 мм
- Діаметр — 80 мм
- Діаметр горловини — 36 мм
- Вага — 390 грамів (360 грамів без протиковзного диска та захисної кришки знизу)
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.9 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Коричневий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 36 годин |
| Час збереження холоду | 40 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 390 г |
| Ширина горловини | 36 мм |
- Ціна: 2 231,25 ₴







