
Термос Thermos Vacuum Insulated Sports Bottle Black 1.5L
- В наявності
- Код: 140090
3 375 ₴
2 868,75 ₴
Термос Thermos Sport з вакуумною ізоляцією тривалий час зберігає напій за необхідної температури. Конструкція термоса відповідає потребам спортсменів — швидке наповнення рідини, легке та швидке відкривання та закривання, просте обслуговування — легке очищення після вживання енергетичних напоїв. Ідеально підходить для занять спортом у приміщенні та на відкритому повітрі, наприклад, для тенісу, футболу, баскетболу, волейболу, хокею, гольфу тощо. Термос постачається в практичному футлярі, що дає змогу легко переносити його на полі. Крім ручок є ще й плечовий ремінь.
Цей термос призначений на об'єм 1500 мл!
Зберігає тепло: 16 годин
Зберігає холод: 24 години
Переваги:
- Ідеально підходить для таких видів спорту, як теніс, футбол, баскетбол, волейбол, хокей тощо.
- Широкий мундштук забезпечує швидке зволоження.
- Відкрити термос дуже просто — однією кнопкою.
- Термос подвійна ізоляція стін і вакуум — максимальна теплоізоляція.
- Корпус термобалону виготовлений із міцної неіржавкої сталі.
- Горловина завширшки 5 см — помістяться навіть кубики льоду.
- Термос постачається в практичному футлярі з ручкою та наплічним ременем для зручного транспортування на полі.
- Герметичний ковпачок із клямкою.
- Легке очищення всіх компонентів, включно з корпусом.
- Не містить BPA
Пити з термоса
Напої можна пити прямо з термоса — не наливаючи в чашку. Кришка термоса дає змогу густий потік для швидкого споживання гарячих або холодних рідин, наприклад, під час спортивних перерв
Відкриття та закриття термоса
Відкрити термос дуже швидко та легко. Відкрити термос можна тільки однією рукою. Порядок дій: 1. - розблокувати замок, 2 — натиснути нижню частину кнопки, 3 — кришка термоса відкривається
Кришка термоса
Кришка термоса постачається в комплекті з термосом. Досить брати із собою на поле тільки термос, а не рюкзак. Термос можна тримати за ручку або на плечі. Кришку не можна знімати під час пиття
Захист нижньої частини термоса
Нижня частина термоса захищена від падінь і ударів
Широка горловина термоса
У термосі можна тривалий час підтримувати постійну температуру напою. Для охолодження напоїв можна використовувати кубики льоду, які легко проходять через широку шийку (5 см). Ви гідно оціните можливість прохолодних напоїв влітку під час занять спортом на відкритому повітрі
Габаритні розміри:
- Висота: 320 мм
- Діаметр: 95 мм
- Діаметр горловини: 50 мм
- Вага: 500 грамів (620 грамів із футляром)
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1.5 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 16 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Вага | 500 г |
| Ширина горловини | 50 мм |
- Ціна: 2 868,75 ₴







