
Mil-Tec Фляга у чохлі з підстаканником 0.9 літрів US олива
- Немає в наявності
- Код: 14506001
600 ₴
Армійська фляга з підстаканником Mil-Tec у чохлі. Комплект складається з фляги (харчовий пластик), термочохла (з ворсом) та підстаканника. Термочохол, який чудово підтримує температуру рідини у флязі (якщо рідина холодна, він не дозволяє їй нагрітися, а якщо тепла – остудитися), виготовлений з 600 Х 600D нейлону (Оксфорд)
Переваги:
- Міцний матеріал, стійкий до тріщин та проколів.
- Ергономічна форма дає велику ємність при невеликих розмірах
- Комфортний та міцний чохол з теплоізоляцією.
- Алюмінієва кружка з практичною ручкою
Фляга для води з чашкою від Mil-Tec з високоякісного полімеру. Ковпачок фляги постійно прикріплений, так щоб втратити її було неможливо. На бічній стороні кришки є невелика кишеня для таблеток для дезінфекції води. Також в комплект входить алюмінієва чашка з ручками. Коли кружка не використовується, її можна зберігати в чохлі. На звороті кришки є ручки, які дозволяють прикріпити флягу до ременя та обладнання.
Габаритні розміри:
Висота - 20 см
Ширина - 14 см
Глибина – 9.5 см
Діаметр шийки - 2.6 см
Вага – 300 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення фляги | Для алкогольних напоїв, Для безалкогольних напоїв, Для води |
| Форма | Овальна |
| Тип горловини | Широка |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.9 л |
| Колір | Оливковий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 300 г |
| Комплектація | |
| Чохол | Є |
- Ціна: 600 ₴






