
Opinel Точильний камінь для ножів 14см
- В наявності
- Код: 002551
1 350 ₴
+380 (93) 250-32-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий природний точильний камінь Opinel походить із регіону Ар'єж у Піренеях.
Він виготовлений зі сланцевого пісковика і має дрібне зерно.
З ним ви зможете без зусиль заточити ножі та повернути їм гостроту.
Рекомендуємо змочити камінь водою перед заточуванням.
Оптимальний кут заточування 20°.
Технічні дані:
Місце придбання: Піренеї (Франція)
Розміри: довжина 140мм х ширина 50мм х товщина 14мм
Вага: 268 г
Зроблено у Франції
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 268 г |
| Виробник | Opinel |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для ножів |
- Ціна: 1 350 ₴





