
Складна саперна армійська тактична лопата з чохлом Mil-Tec Typ Generation II
- Немає в наявності
- Код: 15522100
840 ₴
Складана лопата Mil-Tec
Високоякісна модель 2-го покоління виробництва Mil-Tec, що є удосконаленням американської лопати. Модернізована версія має меншу вагу, іншу систему складання й кращу збалансованість загалом.
Лопата універсальна, крім класичної функції лопати, виконує також функції копача, гака або кірки (для копання глини, мерзлого ґрунту).
Пластикові накладки поглинають вібрації. Ручка виготовлена з композитних матеріалів, що робить її легкою та міцною. Лопата з високоякісної сталі додатково покрита фарбою, що захищає від корозії.
Затискач замка, обладнаний пружиною, перенесений вище, що захищає від піску, а ручка замка після закручування закриває різь, запобігаючи контакту з піском.
До комплекту входить водонепроникний чохол, що закривається на липучку, який можна прикріпити до пояса вертикально та горизонтально або до спорядження, додатково обладнаного підвіскою.
Легка, дуже зручна та маленька, у складеному вигляді лопата знайде широке практичне застосування не тільки на полігоні, але й у домашньому саду.
Технічні характеристики:
Модель: 2-го покоління
Виробник: Міл-Тек, Німеччина.
Військова специфікація
Лопата, коптель і кирка в одному
Ножівка для коренів і кущів
Інструмент для висмикування цвяхів
Складана ручка з трьох частин
Система складання, стійка до піску
Металевий роз'єм
Лопата з високоякісної сталі
Водонепроникний чохол у комплекті
Можна носити на талії
Захисна фарба — чорна
Загальна вага 1,075 кг
Розмір у складеному вигляді: 26х16х7 см,
Розміри у відкритому вигляді: 59х16х6,5 см,
Розміри леза (лопати): 22,5х16 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 59 см |
| Загальна вага | 1000 г |
| Додаткові можливості | Кірка, Пила, Обценьки |
| Стан | Новий |
| Робоча частина | |
| Довжина робочої частини | 22 см |
| Ширина робочої частини | 15.5 см |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Рукоятка | |
| Тип рукоятки | Незнімна |
| Вага лопати | |
| Вага | 1000 г |
- Ціна: 840 ₴







