
Універсальна точилка для ножів Opinel Manual Sharpener
- В наявності
- Код: 002386
849 ₴
Ручна точила для ножів дуже проста і зручна у використанні. Просто покладіть його на плоску поверхню, і силіконові прокладки утримуватимуть його в нерухомому стані. Щоб заточити лезо, помістіть задню частину леза в паз вістрям донизу, а потім кілька разів проведіть лезом через V-подібні блоки. Щоб заточити лезо, помістіть задню частину леза в паз вістрям вгору, а потім проведіть лезом кілька разів. Інструмент робить роботу за вас, руки не втомлюються. Звичайно, протріть лезо, перш ніж використовувати його на будь-якій їжі.
Характеристики:
- Силіконові накладки на дні утримують точилку нерухомо на робочій поверхні і руки не втомлюються
- Карбідні блоки пружні для покращення ковзання та запобігання застряганню та сколам леза всередині блоків
- Карбідні блоки або точать (видаляти матеріал), або відточувати (полірувати) лезо в залежності від кута, під яким тримаєте ніж
- Карбідні блоки орієнтовані так, щоб забезпечити край під кутом 15 градусів, що сьогодні воліє більшість людей
Габаритні розміри:
Висота – 9.9 см
Ширина – 9.4 см
Товщина – 5.4 см
Вага – 49 грам
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 94 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 99 мм |
| Вага | 49 г |
| Виробник | Opinel |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів |
- Ціна: 849 ₴





