
Складаний ніж з чохлом та ремінцем Opinel No.08 Trekking Blue
- Немає в наявності
- Код: 001891
Ціну уточнюйте
Складаний ніж Opinel № 8 відноситься до серії Trekking. Це універсальні ножі, які ефективно використовуються при поїздках на природу: на риболовлі, туристичному поході або в кемпінгу. Ця модель зроблена складною, щоб її простіше було возити з собою, куди б вам не знадобилося. Щоб підвищити безпеку як транспортування, так і експлуатації, виробники забезпечили ніж спеціальним замком. Такий фіксатор має назву Viroblock і колись він був розроблений спеціально для бренду Opinel. Особливість зазначеного замку полягає в тому, що він ефективно утримує лезо ножа у повністю відкритому або складеному положенні. Для цього необхідно лише трохи провернути навколо сталеву муфту із прорізом для леза ножа. Матеріал клинка – нержавіюча сталь. Клинок по геометрії нагадує турецькі ятагани – у нього гладко заточене лезо і піднято практично до лінії обуха вістря. Довжина леза дорівнює 80 мм. Клин досить тонкий – 1,5 мм та підійде для точних акуратних розрізів. Як матеріал леза в Opinel №8 використовується нержавіюча сталь марки 12C27, яка виробляється за традиційними шведськими технологіями. Така сталь поєднує в собі дві важливі властивості: корозійну стійкість та твердість. Тому OPINEL №8 найкраще підходить саме для польового використання. корозійну стійкість та твердість. Тому OPINEL №8 найкраще підходить саме для польового використання. корозійну стійкість та твердість. Тому OPINEL №8 найкраще підходить саме для польового використання.
Характеристики:
- Виробник: OPINEL
- Країна виробництва: Франція
- Тип товару: складаний ніж з чохлом та ремінцем
- Довжина ножа загальна: 19 см
- Довжина ножа у складеному стані: 11 см
- Довжина леза: 8,5 см
- Ширина леза: 1,7 см
- Товщина леза: 1,5 мм
- Матеріал леза: нержавіюча сталь
- Матеріал рукояті: дерево бук
- Вага: 50 грам
- Колір рукояті: BLUE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opinel |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 108 мм |
| Довжина ножа | 193 мм |
| Довжина у складеному стані | 10.8 см |
| Вага ножа | 45 г |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.5 мм |
| Товщина леза | 1.8 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте






