
Mivardi Коропова сумка для риболовних аксесуарів з контейнерами Carp Carryall Executive M-CCAEX
- В наявності
- Код: M-CCAEX
3 449 ₴
Розкішна і велика сумка для професіоналів по карпу з безліччю аксесуарів. Матеріал B-POL600D, використаний при виробництві, гарантує довговічність, простоту догляду і 100% водонепроникність. Жорсткий чохол особливої форми можна використовувати як столик для аксесуарів. Ніжки цього столу інтегровані в кути сумки. Плечовий ремінь з м'якою підкладкою забезпечує зручне транспортування. Ця сумка для перенесення включає в себе подвійну пластикову коробку для гачків, одну велику коробку і три менших коробки для аксесуарів. Ці предмети входять у нову лінійку аксесуарів Mivardi Carp. У стандартну комплектацію входять вісім високоякісних контейнерів для занурення з поліпшеним ущільненням.
Габаритні розміри:
- Довжина - 450 мм
- Ширина - 300 мм
- Висота - 350 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість контейнерів | 8 |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Зелений |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 35 см |
- Ціна: 3 449 ₴





