
Mivardi рюкзак 30 л.Bagpack Multi Green, водонепроникний карповий для риболовлі M-BMG30
- В наявності
- Код: M-BMG30
1 299 ₴
+380 (93) 250-32-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатоцільові рюкзаки особливої конструкції, розроблені виключно в Чехії. Вони підходять для транспортування телескопічних вудилищ з котушками. Вони дозволяють надійно закріпити прості стільчики та інші аксесуари за допомогою зовнішніх ременів на липучках. Матеріал, що миється, 100% водонепроникний, стійкий до розривів, і ви впізнаєте його якість за першого ж дотику. Вони виготовлені з бездоганною якістю, в них використовуються високоякісні пряжки та інші компоненти.
Розміри
Висота 48 см, ширина 35 см, глибина 25 см
2 кишені 24 x 20 x 8 см
2 кишені 23 x 17 x 5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Відділень для вудок | 3 |
| Кількість відділень | 5 |
| Колір | Зелений |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 48 см |
- Ціна: 1 299 ₴









