
Кігтеточка ( царапка) для котів з гофрокартону / кутова / збірна / з іграшкою / Purlov Польща
- В наявності
- Код: Purlov 22008
699 ₴
599 ₴


Кутова кігтеточка з гофрокартону царапка для котів Purlov. Артикул 22008 .
🔶 2 в 1 ГОРИЗОНТАЛЬНА ТА ВЕРТИКАЛЬНА- килимок має кутову форму, що дає змогу кутового та вертикального використання. Кошеня може на ньому лежати та гратися . Кігтеточка оснащена тунелем з м'ячем для гри.

🔶 ЗАДОВОЛЮЄ ПРИРОДНУ ПОТРЕБУ В ПОЧИСУВАННІ - ця високоякісна кігтеточка забезпечить вашому улюбленцю довгі години відпочинку, одночасно задовольняючи щоденні потреби в подряпинах і точенні кігтів .
🔶 З КАРТОНУ ТА МДФ - кігтеточка виготовлена з картону і для міцності обшита каркасом з МДФ. Така кігтеточка - відмінний привід залишити диван або двері в квартирі в спокої .
🔶 З КОТЯЧОЮ М'ЄТОЮ ТА ІГРАШКОЮ - до міцної кігтеточки додається стимулююча та розслаблююча котяча м'ята, яка додатково приваблює тварину та заохочує її користуватися килимком для подряпування. У тунелі встановлений м'яч, який кошеня може катати по ньому.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
🔶 колір: коричневий;
🔶 матеріал: гофрокартон + МДФ;
🔶 розміри: 60 х 40,5 х 25 см;
🔶 вага: 1,034 кг;
🔶 вага в упаковці: 1,402 кг.
🔶В комрплекті : м'яч, когтеточка, монтажний набір.

Картонні кігтеточки для котів — чудовий спосіб дати коту місце для гри та природніх потреб. Виготовлено з міцного картону та МДФ. Легкого та швидко збирається та чиститься. М'яч, що входить до комплекту, є ідеальним доповненням, яке спонукатиме вашу кішку до ще більшої активності та руху.










| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Purlov |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Кігтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 600 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Гофрокартон |
- Ціна: 599 ₴









