
Крісло туристичне кемпінгове карпове розкладне,телескопічні ніжки, навантаження 160 кг Mivardi Chair Professional Quattro M-CHPROQ
- В наявності
- Код: M-CHPROQ
4 899 ₴

Опис товару
Преміальне розкладне крісло Quattro — топова модель серії, яку тисячі покупців вважають однією з найкращих на ринку.
Легкий, але надзвичайно міцний каркас доповнений посиленими підлокітниками, що не деформуються під навантаженням та дозволяють регулювати нахил спинки.
Ніжки оснащені автоматичним висуванням і великими проти-занурювальними п’ятами, що забезпечують стійкість навіть на м’якому ґрунті.
Головною перевагою моделі є висококомфортний матрац з м'яких порожнистих трубок, вкритий приємним флісом, а також велика зручна подушка з класичним м’яким наповненням.
Увага! Транспортна сумка не входить до комплекту. Її можна придбати окремо (модель M-TBC).
Переваги
-
Преміальна якість та посилена конструкція
-
Комфортний флісовий матрац
-
Велика м’яка подушка
-
Підлокітники для регулювання спинки
-
Телескопічні ніжки з автоматичним висуванням
-
Проти-занурювальні опори
-
Високе навантаження — до 160 кг
-
Компактний транспортний розмір
Характеристики
-
Розмір сидіння (Ш × Д): ~55 × 45 см
-
Розмір спинки (Ш × Д): ~55 × 69 см
-
Висота сидіння від землі: ~37–55 см
-
Навантаження: 160 кг
-
Вага: ~6 кг
-
Транспортний розмір: 93 × 64 × 21 см
-
Кількість у комплекті: 1 шт
-
Транспортна сумка: M-TBC (продається окремо)






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Ширина стільця | 55 мм |
| Глибина стільця | 45 мм |
| Висота сидіння стільця | 40 мм |
| Вага | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 4 899 ₴












