
Столик складаний для коропової риболовлі з телескопічними ніжками + сумка Mivardi M-CTEX
- В наявності
- Код: M-CTEX
1 449 ₴


Розкішний столик для коропа з телескопічними ніжками і водонепроникною сумкою
Опис товару:
Розкішна версія столика для коропа, що стане зручним аксесуаром на риболовлі. Столик поставляється у водонепроникній транспортній сумці з матеріалу B-POL600D, що забезпечує надійний захист під час транспортування.
Телескопічні ніжки легко складаються та розкладаються, а система стабілізації гарантує стійкість столика після розкладання. Компактний і міцний — ідеальний для комфортного розташування мисок з прикормом, наживки та рибальських аксесуарів.
Переваги:
-
Водонепроникна транспортна сумка з матеріалу B-POL600D
-
Телескопічні ніжки з системою стабілізації
-
Швидке складання та розкладання
-
Компактний та міцний дизайн
-
Ідеально підходить для коропової риболовлі
Технічні характеристики:
-
Кількість у пакуванні: 1 шт
-
Розмір стільниці: 50 × 30 см
-
Висота: до 34 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 1 449 ₴



