
Військовий тактичний рюкзак 26 л з MOLLE, 5 відділень, відділення під гідросистему, чорний. Trizand 23089
- В наявності
- Код: Trizand 23089
799 ₴
649 ₴


Військовий тактичний рюкзак 26 л з MOLLE, 5 відділень, відділення під гідросистему, чорний. Trizand 23089
Тактичний військовий рюкзак об’ємом 26 літрів — універсальне рішення для походів, туризму, військового використання, виживання та щоденних завдань. Підійде як для активного відпочинку, так і для міста або школи.
Переваги:
-
Оптимальний об’єм 26 л
-
5 функціональних відділень
-
Основне відділення з повним розкриттям донизу
-
Кишеня під гідратаційну систему
-
Система MOLLE / PALS для додаткових підсумків
-
Швидкознімні плечові лямки
-
Грудна стяжка та знімний поясний ремінь
-
Компресійні ремені для регулювання об’єму
-
Посилена спинка з вентиляційною сіткою
-
Водонепроникний, зносостійкий матеріал
-
Липучка Velcro 8×5 см для нашивки або прапора
Конструкція:
-
Основне відділення з кишенею на блискавці та сітчастою перегородкою
-
Друге велике відділення з подвійною сітчастою кишенею
-
Зовнішня верхня кишеня
-
Зовнішня нижня кишеня з 5 сітчастими відсіками
-
Зовнішнє відділення на липучці для гідросистеми
Характеристики:
-
Об’єм: 26 л
-
Розміри: 44 × 24 × 20 см
-
Вага: 0,47 кг
-
Колір: чорний
-
Матеріал: Oxford 600D (нейлон / поліестер)
-
Підкладка: Oxford 210D + PVC
-
Стійкість: до води, стирання та розривів

Комплектація:
-
Рюкзак
-
Нашивка
Підійде для:
- військових та тактичних завдань
- туризму, походів, гір
- риболовлі та полювання
- міста, школи, тренувань
- подорожей та активного відпочинку














| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRIZAND |
| Країна виробник | Польща |
| Об`єм | 26 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Анатомічна конструкція, Бічний вхід, Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle, Сумісність з гідратором |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Вага | 0.47 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 20 см |
- Ціна: 649 ₴










