
Електрична сушарка для взуття, шкарпеток та рукавичок, 2 шт, 15 ВТ, від розетки 220В . Trizand 19891
- Немає в наявності
- Код: Trizand 19891
849 ₴


Електрична сушарка для взуття, шкарпеток та рукавичок, 2 шт, 15 ВТ, від розетки 220В . Trizand 19891
Ефективне сушіння та захист від грибка і плісні – сушарка видаляє вологу зсередини взуття, запобігає неприємному запаху та розвитку шкідливих мікроорганізмів. Ідеальна для домашнього використання та спортивного спорядження.
Переваги:-
Три режими сушіння: 4, 8 або 12 годин
-
Подовжувальна конструкція – підходить для дорослого та дитячого взуття
-
Температура нагріву: 60–70 °C
-
Універсальне використання: спортивне, трекінгове, робоче, лижне, дитяче, шкіряне, текстильне взуття, ковзани, рукавички, шкарпетки, шапки
-
Компактна та легка – легко зберігати та переносити
-
Живлення від мережі

-
Колір: чорний і жовтий
-
Розміри: 19–21 × 6,5 × а см
-
Довжина кабелю: 120 см
-
Вага: 240 г
-
Вага з упаковкою: 315 г
-
Матеріал: ABS
-
Використовувати тільки на сухій та стійкій поверхні
-
Не піддавати контакту з водою
-
Перевіряти технічний стан перед використанням









| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRIZAND |
| Область застосування | сушка взуття, сушіння рукавичок |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 6.5 мм |
| Вага | 0.24 кг |
- Ціна: 849 ₴









