
Туристичний складаний каремат, товстий килим гармошка 180 × 60 × 1 см, EVА піна, легуий. Trizand 22870
- В наявності
- Код: Trizand 22870
699 ₴
599 ₴


Туристичний складаний каремат, товстий килим гармошка 180 × 60 × 1 см, EVА піна, легуий. Trizand 22870
Універсальний та практичний коврик, який підходить для туризму, риболовлі, кемпінгу, пікніків та використання вдома. Ідеально підходить для наметів або як комфортне сидіння.
Переваги:-
Легко складається – компактний для транспортування та зберігання
-
Водонепроникний – не боїться вологи та дощу
-
Висока теплоізоляція – EVA foam з виступами забезпечує м’якість і комфорт
-
Міцний та довговічний – стійкий до пошкоджень і зносу
-
Багатофункціональний – використовується як спальний матрац або сидіння
-
Матеріал: EVA foam
-
Розміри: 180 × 60 × 1 см
-
Розміри у складеному вигляді: 15 × 60 × 11 см
-
Вага: 0,324 кг
-
Вага з упаковкою: 0,355 кг
Комплектація:
-
Коврик для сну
-
Захисна гумка з ручкою
















| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRIZAND |
| Країна виробник | Польща |
| Тип килимка | Каремат |
| Матеріал | ЕВА |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 599 ₴









