
Складане кемпінгове туристичне ліжко, міцне, до 120 кг, Oxford, 189 × 70см чорне + чохол. Trizand 23190
- В наявності
- Код: Trizand 23190
1 920 ₴
1 593,60 ₴


Складане кемпінгове туристичне ліжко, міцне, до 120 кг, Oxford, 189 × 70см чорне + чохол. Trizand 23190
Зручне та стійке – ідеальне для кемпінгу, пляжу, саду, балкону чи тераси. Підходить як для дорослих, так і для молодших користувачів, а також як додаткове ліжко для гостей.
Переваги:-
Міцний каркас з металу та PP елементів – забезпечує стійкість і витримує до 110 кг
-
Посилене покриття – 600D Oxford забезпечує комфорт та довговічність
-
Легке складання та розкладання – готове до використання за 1 хвилину
-
Зручне транспортування – компактне у складеному вигляді, зручний чохол для перенесення
-
Універсальне використання – ідеально для кемпінгу, саду, тераси, балкону, пляжу або гостьових кімнат

Характеристики:
-
Колір: чорний
-
Конструкція: метал
-
Матеріал: каркас – залізо + PP елементи, покриття – 600D Oxford
-
Максимальне навантаження: 110 кг
-
Ширина спального місця: 70 см
-
Розміри: 189 × 70 × 43 см
-
Вага: 6,25 кг (в пакуванні: 7 кг)
-
Складане ліжко
-
Чохол / сумка
Ідеальне ліжко для кемпінгу, пляжу та активного відпочинку – міцне, комфортне та мобільне!













| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRIZAND |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркаса розкладачки | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 189 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 43 мм |
| Вага | 6.25 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 10 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 93 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 21 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Ні |
- Ціна: 1 593,60 ₴









