
Складане кемпінгове крісло,легке, навантаження до 120 кг, чорне + чохол сумка з ручкою. Trizand 25074
- В наявності
- Код: Trizand 25074
899 ₴
799 ₴


Складане кемпінгове крісло,легке, навантаження до 120 кг, чорне + чохол сумка з ручкою. Trizand 25074
Легке, міцне та універсальне крісло для кемпінгу, пікніків, пляжу, риболовлі або відпочинку на природі.
Переваги:
-
Міцність та безпека — витримує до 120 кг, забезпечуючи стабільність навіть під час тривалого сидіння.
-
Компактність — легко складається, зручно зберігати у багажнику, шафі, під ліжком або брати в ручну поклажу.
-
Ергономічна форма — адаптується до тіла, забезпечуючи комфорт протягом багатьох годин.
-
Легкість — вага всього 1,449 кг, ідеальне для транспортування на пляж, пікнік або риболовлю.
-
Універсальне використання — підходить для кемпінгу, сімейних пікніків, риболовлі, відкритих концертів, поїздок на дачу.
-
З чохлом для транспортування — захищає крісло від бруду та дозволяє легко переносити, накидаючи на плече.
-
Довговічність — міцні матеріали забезпечують використання на кам’янистій поверхні та вологої траві.

Характеристики:
-
Ергономічна форма
-
Компактний розмір
-
Легке — 1,449 кг
-
Розмір сидіння: 30 × 36 см
-
Загальна висота: 62 см
-
Максимальне навантаження: 120 кг
-
Магнітні трубки для швидкого складання
-
У комплекті чохол із ручкою
-
Матеріал: OXFORD 600D + сталь + PP
-
Колір: чорний
-
Бренд: TRIZAND
У комплекті:
-
Складане крісло
-
Чохол із ручкою









| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRIZAND |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 0 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 62 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 799 ₴









