
Універсальний органайзер для косметики, прикрас та канцелярії, висувні шухляди, вмісткий. Soulima 19357
- В наявності
- Код: Soulima 19357
549 ₴
449 ₴


Універсальний органайзер для косметики, прикрас та канцелярії, висувні шухляди, вмісткий. Soulima 19357
3 прозорі ящики – легко бачите, що всередині, швидко знаходите потрібну річ.
Верхня полиця з 6 відділеннями – зручно розміщуйте косметику, прикраси або дрібні аксесуари.
Багатофункційний – підходить для косметики, ювелірних виробів, канцелярії, дрібної електроніки, гвинтів, гайок тощо.
Порядок без зусиль – кожен предмет завжди на своєму місці, більше ніяких пошуків помади чи бронзера.
Характеристики:
-
Колір: молочний/прозорий
-
Матеріал: PP (поліпропілен)
-
Розміри: 27 x 23,5 x 17 см
-
Вага: 694 г (920 г з упаковкою)
Ідеальний для дому, ванної кімнати, кухні або робочого столу. Стильний та зручний органайзер, який допомагає підтримувати порядок і зберігати улюблені речі під рукою.












| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Soulima |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 23.5 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 27 см |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Органайзер |
| Призначення | Для косметики |
| Особливості | З ящиками |
| Кількість відділів | 7 шт. |
- Ціна: 449 ₴









